Kontakta Missionären

Missionären
Telefon: 090-16 50 47
E-post:

Besöksadress: Paradisgränd 57

Kontakta Umeå kommun

Telefon: 090-16 10 00

Besöksadress: Skolgatan 31A, 901 84 Umeå
Öppettider: Måndag-fredag kl. 8.00-17.00

Kontakt

Förskolan kan ha öppet kl. 06.30–18.30 om det behövs. Just nu har vi öppet kl. 06.30–17.30. Om du som förälder har andra behov, kontakta rektorn.

Kontakta oss‌

Funktion

Telefonnummer

Mejl

Rektor Helena Oscarsson

090-16 27 20
070-632 44 55

helena.oscarsson@umea.se

 



Avdelningen Blåklockan

 090-16 50 47


Erica P Mårtensson


erica.martensson@umea.se

Veronika Stiegedahl


veonika.stigedahl@umea.se

Maria Olovsson


maria.olovsson@umea.se

Avdelningen Violen

090-16 50 47


Ida Lindgren


ida.lindgren@umea.se

Ninna Feuk


ninna.feuk@umea.se

Anneli Wilhelmsson


anneli.wilhelmsson@umea.se

Avdelningen Näckrosen

090-16 50 46


Camilla Stenlund


camilla.stenlund@umea.se

Helena Iwarson


helena.iwarson@umea.se

 Siw Andersson


siv.andersson.2@umea.se

Avdelningen Prästkragen

090-16 50 46


Åsa L-Strandberg


asa.lindqvist.2@umea.se

Anki Berglund


asa.lindqvist.2@umea.se

Magnus Sandberg


magnus.a.sandberg@umea.se

Kök

090-16 50 39


Mahsa Abolghasemi


mahsa.abolghasemi@umea.se





Skriv ut
Senast uppdaterad: 11 maj 2020
Publicerad: 10 maj 2017
Sidan publicerad av: Sanna Brandt