Kontakta Myrstacken

Myrstacken
Telefon: 090-16 27 81
E-post:

Besöksadress: Bodbyn 116

Kontakta Umeå kommun

Telefon: 090-16 10 00

Besöksadress: Skolgatan 31A, 901 84 Umeå
Öppettider: Måndag-fredag kl. 8.00-17.00

Kontakt

Förskolan Myrstacken kan ha öppet kl. 06.30–18.30 om det behövs. Just nu har vi öppet kl. 06.00–17.00. Om du som förälder har andra behov, kontakta rektorn.

Kontakta oss‌

Telefonnummer

Mobilnummer

Mejl

Förskolan

090-16 27 81

070-566 27 80


Köket

090-16 27 80


Rektor Pegha Lotfian

090-16 43 15
072-450 76 15

pegha.lotfian@umea.se

Våra pedagoger

Mejl

Malin Mann, förskollärare

malin.mann@umea.se

Karolina Nyman, förskollärare

karolina.nyman@umea.se

Linda Ström, förskollärare

linda.strom@umea.se

Viktoria Smedman, barnskötare

viktoria.smedman@umea.se

Eva Olofsson, barnskötare

eva.olofsson@umea.se

Pia Spett, förskollärare

pia.spett@umea.se

Skriv ut
Senast uppdaterad: 20 januari 2020
Publicerad: 10 maj 2017
Sidan publicerad av: Malin Mann