Skolstart höstterminen 2020

18 aug

Aulatorget våning 2

Tisdag 18 augusti börjar höstterminen på Maja Beskowskolan.

Årskurs 7: 
Samling kl. 08.30 på aulatorget våning 2 (gå rakt fram från huvudentrén, passera biblioteket och gå en trappa upp).
Årskurs 8:
Samling kl. 09.00 i hemklassrummen.

Till dig som ska börja årskurs 7:
Om du har några frågor vänligen kontakta din mentor

7A
Sara Andersson, mejl: sara.b.andersson@umea.se
Anders Karlsson, mejl: anders.karlsson.2@umea.se

7B
Krister Olson, mejl: krister.olson@umea.se
Fanny Hjelm-Rönnlund, mejl: fanny.ronnlund@umea.se

7C
Anna Forsberg, mejl: anna.forsberg@umea.se
Eva Anehult-Lindberg (har ingen mejladress ännu)

7D
Jörgen Gustavsson, mejl: jorgen.gustafsson@umea.se
Evelina Bodin, mejl: evelina.bodin@umea.se

7E
Mona Ögren, mejl: mona.ogren@umea.se
Maria Utbys, mejl: mona.ogren@umea.se

7F
Marianne Nilsson, mejl: marianne.e.nilsson@umea.se
Mikaela Isaksson ¨(har ingen mejl ännu)

Varmt välkommen!

Mer information
Datum: 18 augusti 2020
Tid: 08:30
Skriv ut
Senast uppdaterad: 24 juni 2020
Publicerad: 24 juni 2020
Sidan publicerad av: Marie Nygren